Bu Sistemler İle Göz Altı Morluklarından Kurtulmak Mümkün! İşte Göz Altı Morluklarını Anında Yok Eden O Yollar

Gözlerinin altındaki o hudut bozucu koyu halkalardan kurtulmak için yüz germe yahut rastgele bir estetik ameliyata gerek yok! Göz altı morluklarından kurtulmak için çabucak yapabileceğiniz beş inanılmaz kolay numarayı sizler için derledik. Bu prosedürleri öğrenmek için okumaya devam edin.

DİYETİNİZİ DEĞİŞTİRİN

Gözlerinizin altında bariz bir gölge oluşturan abartılı göz altı şişkinliği mağduruysanız, diyetinizi incelemenin vakti geldi. Tuzlu yiyecekler ve alkol çok şişkinliğe neden olur, bu nedenle bunları keserseniz cildiniz şişmez. Ayrıyeten, uzman bir diyetisyene nazaran, günde bir ons flavonol açısından güçlü bitter çikolata ve somon ve ceviz üzere omega-3 yağ asitleri ile doldurulmuş yiyeceklerin cilde kan akışını güzelleştirebileceğini açıklıyor.

SOĞUK ÇAY POŞETLERİ

Demlenmiş çay poşetlerini atmanıza gerek yok, bunun yerine poşet çayları soğuması için yaklaşık 10 dakika buzdolabına koyun, akabinde uzanıp poşetleri gözlerinizin üzerine koyun. Yaklaşık 15 dakika dinlenmeye “zorlandığınızda”, soğuk çay poşetleri göz etrafınızdaki cildi rahatlatmaya başlayacak ve bu da şişlik ve renk bozulmasını azaltacaktır.

GÖZLERİNİ OVUŞTURMAYI BIRAK

Ovalama sürecinin cilt pigmentasyonunun yoğunlaşmasına neden olduğu bilinmektedir, bu nedenle daima gözlerini ovuşturan insanlardan biriyseniz, neden durmanız ve vazgeçmeniz gerektiğine dair net bir nedeniniz var.

UYKU DESTEĞİ

Düz bir formda uyuduğunuzda, sıvılar gözlerinizin altında birikir. Bu nedenle, durumu düzeltmek için kendinizi fazladan bir yahut iki yastıkla desteklemeniz gerekir. Bir yastık eklenmesiyle sıvı akar ve göz etrafındaki fazlalığı alır.

BİR RETİNOİD KREM ​​ALIN

Retinoidler bilhassa göz etrafınız için harikadır. Pekala neden? Zira rastgele bir renk bozulmasını anında gidermeye yardımcı olurlar ve ayrıyeten ince çizgileri azaltmak için kollajeni güçlendirirler. Sistemli kullanımdan sonra cildiniz daha pürüzsüz ve parlak görünecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.