Burçların şans ve para durumu: 9-15 Ekim haftası! Filiz Özkol...

Burçların şans ve para durumu: 27 Kasım – 3 Aralık haftası! Filiz…

Paylaş

KOÇ: Gözünüzü korkutmak istemiyoruz ama ani değişimlere hazır olun. Karşılaştığınız kişilerin sözlerinden ve beden dilinden çok etkileneceksiniz. Dostluklarınızda spekülatif olaylara karşı temkinli olmalısınız.

Paylaş

BOĞA: Kendinizi herkesten çok seveceksiniz. Yaşam hırsınız tavan yapacak. Hayal gücünüzü istediğiniz koşulları oluşturmakta kullanabilirsiniz. İsteklerinizi anında gerçekleştirmek istiyorsunuz dikkatli olun.

Paylaş

İKİZLER: Olumsuzluklar karşısında pes etmemeli ve karşınızdakilerin gerçek niyetlerini anlamalısınız. Yatırım konusunda kararlı adımlarınız mevcut. Başlayacağınız yeni iş için, kendinize sınırlar koymalısınız.

Paylaş

YENGEÇ: Sert çıkışlardan uzak kalmalısınız. Sizin için duygusal tatmin çok önemli. Üstelik çevrenizle bütünleşmek sizi farklı kılıyor. Birlikte çalıştığınız kişilerle ortak planlar yapacak ve hızlı işlerin altına imza atacaksınız.

Paylaş

ASLAN: Çalışma gezegeniniz Satürn sayesinde kendi gücünüzle finans hareketini hızlandırırken, karşı tarafın şartlarına göre daha iyi durumda olacaksınız. Yapacağınız çalışmaların sınırlarını belirleyecek, çaba göstereceksiniz.

Paylaş

BAŞAK: Hedefleriniz belli. Taviz vermek istemiyorsunuz. Düşünüyor ve yaşama geçiriyorsunuz. Hırslarınızın siz yönlendirmesine izin vereceksiniz. Önemli olan isteklerinizi doğru bir şekilde ayarlamanız. Tepkilere karşı hazırlıklı olun veya hiç konuşmayın.

Paylaş

TERAZİ: Size karşı özverili davranan kişilere karşı tedbirli olmanız gerekiyor. Çevrenize hakim olmak isteyebilirsiniz. Yakınlarınızla haberleşmek için bazı girişimlerde bulunacaksınız. Her konuda kendinize yetiyorsunuz.

Paylaş

AKREP: Etrafınızda iyi niyetli kişiler olduğu gibi, size olumsuz gelebilecek kötü kişilerin varlığını da unutmamalısınız. Boş konuşan ve her şeyi abartan insanlarda uzak kalmalısınız. Sosyal hayat sizin için önemli.

Paylaş

YAY: Karar vermeden önce kendinizi sınamalı ve hata yapmamaya özen göstermelisiniz. Hedefleriniz konusunda duygusal dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Akılcı olmaktan bir türlü vazgeçemediğiniz bir hafta içindesiniz.

Paylaş

OĞLAK: Sıkıntılarınızın tek nedeni çevrenizin problemlerine çözüm üretmekten yorulmanız. Sadece kendi arzularınızın ön planda olacağı işler yapmak isteyeceksiniz. Cesaret ve atılganlık isteyen tüm işlerde başarılı olacaksınız.

Paylaş

KOVA: Tartışmalarda arkadaşlarınızı yargılamadan dinlemelisiniz. Sizi popüler yapan ilişkileri tercih ediyorsunuz. Kafaca anlaştığınız kişilerin yaşantınızda farklı bir boyuta geçme ihtimali sizi endişelendirmesin.

Paylaş

BALIK: İşinizle ilgili enerjinizin yükseldiğini görecek ve karşınızdaki kişilere arzuladığınız şekilde karşı gelebileceksiniz. Bu dönemde daha fazla enerji sarf etmeniz gerekecek. Kendinizi kalıplaşmış duygular içinde bulabilirsiniz.

astroloji burçların para durumu burçların şans durumu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.