Burçların şans ve para durumu: 9-15 Ekim haftası! Filiz Özkol...

Burçların şans ve para durumu: 5-12 Kasım haftası! Filiz Özkol…

Paylaş

KOÇ: Kafaca anlaştığınız kişilerin, daha sonra yaşantınızda farklı bir boyuta geçme ihtimali olması sizi endişelendirmesin. En azından bazı şeyleri deneyin. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu günler içindesiniz.

Paylaş

BOĞA: Kinci tarafınız ortaya çıkabilir. Geçmişte yapılan yanlış bir davranış içinizdeki öfkeyi tetikleyebilir. İntikam duyguları içinde karşınızdaki kişiyi politik ve iğneleyici bir şekilde dersiniz vermek isteyebilirsiniz.

Paylaş

İKİZLER: Kendinize güveniyor ve başlattığınız işler konusunda kararlı adımlar atıyorsunuz. Paylaşımcı yapınızdan dolayı çevrenizdekilerin sizin fikirlerinden yararlanmaları söz konusu. Verdiğiniz sözleri yerine getireceksiniz.

Paylaş

YENGEÇ: İletişim konusunda başarılı çalışmalar içindesiniz. Bazı duygusal konulara kafanızı takarak, aktivitenizin hızını düşürmemelisiniz. Düşüncelerinizi süsleyerek, ikna kabiliyetinizi mükemmel sergiliyorsunuz.

Paylaş

ASLAN: Kendinizi ve özgürlüğünüzü sorgulayarak, adımlarınızı sağlam bir şekilde atmaktan yanasınız. Araştırmalarınızı derinleştirerek, düşünmediğiniz konulara yoğunlaşabilirsiniz. Sonuç istediğiniz gibi olacak.

Paylaş

BAŞAK: Popüler ilişkileri tercih ediyorsunuz. Dostluklarınızın pekişeceği ve aynı zamanda arkadaşlıkların iş ilişkilerine döneceği bir dönem. İletişim kurup saatlerce konuşabileceğiniz gerçek bir dostluğa ihtiyaç duyacaksınız.

Paylaş

TERAZİ: Yaptığınız işin karşılığını almak ve bu konuda kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. İş disiplininiz mükemmel. Maddi menfaatlerinizi korumalısınız. Bu hafta ego ve hırslarınızı ön plana çıkaracaksınız.

Paylaş

AKREP: Yaratıcılığınız konusunda rakip tanımıyor ve ödün vermekten hoşlanmıyorsunuz. Varsayımlar üzerine düşünerek zaman kaybetmemeli ve bir an önce harekete geçmelisiniz. Araştırdığınız konuların yarardan çok zararı olabilir.

Paylaş

YAY: Sizi meşgul edecek ve masraf yapmanıza neden olacak o kadar çok şey buluyorsunuz ki, sizi takip etmek bu dönemde zor. Bu hafta özellikle farklı düşünüyor, farklı hareket ediyor fakat, duruma hakim oluyorsunuz.

Paylaş

OĞLAK: İmkansız görünen düşüncelerin çok da önemli olmadığını görmek, sizi farklı bir sorgulamaya itecek. Aile bağlarının ve bireylerin önemli olduğunu hissedeceksiniz. Bu konuda kendinizi daha rahat ifade edebileceksiniz.

Paylaş

KOVA: Bu hafta inandırma kabiliyetiniz artıyor. Karşıt fikirde olan kişilere sabır ve güç göstermeniz çok önemli. Sizi aşan durumlarda bile olaylara çabuk hakim olmanız çevrenizde fark yaratıyor, bunun farkındasınız.

Paylaş

BALIK: Yaratıcı tarafınızı ve manyetik çekim gücünüzü en iyi şekilde yakın ilişkilerinizde rahatça görebilirsiniz. İş konusunda hedeflerinizi hırs ve coşkuyla takip edeceksiniz. Eski fırsatlar yeniden ayağınıza gelecek.

Burçların şans durumu burçların para durumu Şans Postası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.