Elif Buse Doğan: Parayı önemseseydim bu işi yapmazdım

Son devirde ‘Samsak Döveci’ türküsüyle isminden sıkça kelam ettiren müzikçi Elif Buse Doğan, YouTube’da yayınlanan ‘Hasan Basri Budak ile Yolculuk’ programına konuk oldu.

2015’ten bu yana profesyonel olarak müzik hayatının içinde olan Elif Buse Doğan, YouTube’da yayınlanan ‘Hasan Basri Budak ile Yolculuk’ programına konuk oldu.

Müzikçi, müziğin gönül işi olduğunu söyledi: “2 albümüm 15 single’ım var. Beni farklı radyoların çalması için farklı işler yapmaya çalıştım. En son ‘Yalan Dünya’yı mix olarak sundum. Müzik bölümü pastası küçük. Parayı önemseseydim bu işi yapmazdım.”

‘SAMSAK DÖVECİ’ KRİZİ

Elif Buse Doğan, TRT’de sunuculuğunu yaptığı ‘Nefesten Sese’ programında söylediği ‘Samsak Döveci’ türküsüyle bir anda herkesin tanıdığı ve merak ettiği biri haline geldi.

Türkü her toplumsal medya platformunda trendlerde lakin bu durum programı birlikte sunan ve türküyü birinci olarak birlikte çalıp söyleyen Elif Buse Doğan ile Serkan Davet ortasında uyuşmazlık yarattı.

Her iki tarafın da türküyü single olarak çıkarması üzerine Serkan Davet, Elif Buse Doğan’ı vefasızlıkla suçladı. Elif Buse Doğan ise Serkan Çağrı’nın kendisini “Hepinizi langıdı langıdı yaparım” diyerek tehdit ettiğini söylemişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.