En Kıskanç 4 Burç! Zodyak’ın Yeşil Gözlü Canavarlarına Dikkat

Hayatları ne kadar şahane olursa olsun, birtakım beşerler keyifli olamaz, bu beşerler adeta sonsuza kadar diğerinin yerinde olmayı dileyerek yaşamaya mahkumdur.

Haberimizde sayacağımız zodyak işaretlerinin tümü, tabiatı gereği kıskançtır, fakat her birinin, bilhassa kıskanmaya meyilli oldukları farklı bir ömür istikameti vardır.

Bazı işaretler, en son iPhone modeli yahut eskilerinin parlak yeni Tesla’sı üzere maddi mallara göz diker ve minimalist üzere yaşama fikirlerini anlayamazlar.

Diğer işaretler, güçlü münasebetler ve istikrar üzere daha duygusal şeyleri kıskanır. Bu beşerler birilerinin sebepsiz yere aşk hayatını baltalamaya çalışırlar. Bu çeşit insanlardan daha hudut bozucusu yoktur. Bu beşerler kendi hayatları hakkında güvensizdirler.

Bu işaretlere bakarak arkadaşınız olduğunu düşündüğünüz birinin aslında büyük bir kıskançlıkla beslendiğini ve yalnızca bir vampir üzere gücünüzü emmek için etrafta kaldığını öğrenebilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken şey zodyaktaki en büyük dört yeşil gözlü canavarın tam olarak neyi kıskandıklarını öğrenmenizdir. Neyi kıskandıklarını bilirseniz işiniz daha da kolaylaşacaktır.

BOĞA BURCU: MADDİ VARLIKLARI KISKANIR

Boğa burcunun gezegeni Dünya’dır . Boğa, maddi varlıklarınızı kıskanır. Boğalar sana ilişkin olan ve şimdi sahip olmadıkları her şeyi istiyorlar. Boğalar Zodyaktaki en kıskanç burçturlar ve bunu saklamaya çalışmazlar.

Boğa, dünyevi mallarınızı kıskanır ve onlar da bu hususta dürüsttür. Boğa burcunun sizinle bir sorunu varsa, bunu direkt yüzünüze söylerler. Hislerini gizleyemezler.

İKİZLER BURCU TOPLUMSAL NÜFUZUNUZU KISKANIR

İkizler burcu insanları toplumsal nüfusu kıskanır. İkizler, çok düzgün konuşkan oldukları için ilgi odağı olmak ister. Her vakit odadaki en kıymetli kişi olmak isterler ve öteki birinin bu rolü üstlendiğini görmekten nefret ederler.

İkizler bir nebze olsun sinsidir, bu yüzden dikkatli olun. İkizlerin işareti iki yüzlüdür. İkizlere karşı dürüst ve gerçekçi olursanız savaşın yarısını baştan kazanırsınız.

BAŞAK BURCU İŞİNİZİ VE İSTİKRARINIZI KISKANIR

Başaklar işinizi ve istikrarınızı kıskanır. Nitekim hak ettiğinizi bilseler bile, pozisyonunuzu, tesirinizi ve otoritenizi istiyordular. Bilhassa çalışma alanınızda başarılı biriyseniz, Başak arkadaşlarınız elbet kıskançtır.

Başaklarla ilgili en büyük sorun, etraflarındaki her şeyin inançta hissetmesini istemeleri ve bunu garantilemenin en uygun yolunun güzel bir iş olduğunu düşünmeleridir. Başakların her vakit tüm isteklerine nasıl ulaşacaklarına dair bâtın bir Excel elektronik tablosu vardır; onları işinizi en alt seviyede yaparken yakalayın.

BALIK BURCU AŞKINIZI KISKANIR

Yeni partnerinizi balık burcu arkadaşınızla tanıştırırken dikkatli olun. Balıklar, öteki insanların aşk hayatlarını kıskanmasıyla bilinir. Balıklar daima olarak teselli edilmek ve sevildiğini hissetmek isterler ve yeni gelişen bir ilgi yahut yeni bir alaka hakkında konuşmaya başladığınızda çok derecede huzursuz olurlar. Romantik ilginin merkezinde değillerse huysuzlaşırlar.

Balıklar ekseriyetle hislerini denetim edemezler ve ne vakit zehirli olduklarını her vakit fark ettirirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.