Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel iç gösteren transparan kıyafetiyle dudak ısırttı! ‘Hande’yi ezdin geçtin’

1992 yılında Balıkesir’de dünyaya gelen Gamze Erçel, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Moda ve Dokuma Tasarımı Kısmı’ndan mezun oldu.

Erkekler üzerine dizaynlar yapan Gamze Erçel, 2012 yılında Miss Face of Cinema isimli bir tertibe katıldı ve burada “Sinema Güzeli” seçildi.

Hayat Ağacı ve Çılgın Dersane Üniversite üzere projelerde yer alan hoş isim, Umuda Kelepçe Vurulmaz” isimli dizide Simge karakterine hayat verdi.

Annesi Aylin Erçel’i kaybettikten sonra ekranlardan çekilen ve uzun müddettir aşk yaşadığı Caner Yıldırım ile evlenen Gamze Erçel, Aylin Mavi isminde bir kız çocuğu dünyaya getirdi.

Kızı doğduktan sonra toplumsal medyayı daha fazla etkin kullanan ve Mavi sayesinde takipçi rekoru kıran Erçel, parasını yeniden Instagram üzerinden kazanmaya başladı.

Her karesini ve anını toplumsal medya hesabından yayınlayan Gamze Erçel’in son pozları, beğeni ve yorum rekorları kırdı.

Gamze Erçel’den dikkati çeken paylaşımlar

Fransa’nın Cannes kentine giden ve orada çektirdiği birbirinden hoş pozlarını takipçileri ile paylaşan Gamze Erçel, büyüledi.

Sokak ortasında içini gösteren fileli üstüyle toplumsal medyada dikkati çeken abla Erçel, Hande Erçel’i solladı.

Erçel’in bu paylaşımı beğeni yağmuruna tutulurken, “Hande’yi ezdin geçtin” şeklinde peş peşe yorumlar geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.