Kenan Doğulu: Çok duygulandım, baş gitti yani

Bursa Açıkhava Tiyatrosu’nda konser veren Kenan Doğulu, “Bazı konserlerde o denli bir güçle bakıyor ki beşerler zevkten, keyiften ve sevgiden insan ne yapacağını şaşırıyor. Şu an inanın bu türlü bir şey yaşıyorum. Çok duygulandım, baş gitti yani” dedi.

Bursa Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alan Kenan Doğulu, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Konserine ‘İlk Adımı Sen At’ müziğiyle başlayan Doğulu, geçmiş ve günümüzde sevilen müziklerini seslendirdi.

‘Hezarfen’ müziği öncesi izleyiciler ile sohbet eden Kenan Doğulu “Bursa güzel geldiniz. Şu an çok heyecanlıyım. Hepinizi öpüyorum. Birtakım konserlerde o denli bir güçle bakıyor ki beşerler zevkten, keyiften ve sevgiden insan ne yapacağını şaşırıyor. Şu anda inanın bu türlü bir şey yaşıyorum. Çok teşekkür ederim. Çok duygulandım, baş gitti yani” dedi.

Sahnede 2018 yılında bahtsız bir tekne kazasında hayatını kaybeden yorumcu ve bestekar Onur Can Özcan’ı da anan Doğulu, yakın vakitte Kelam Müzik Onur Can Özcan albümü için seslendirdiği ‘Yaramızda Kalsın’ müziğini seslendirdi.

Duygusal anlar yaşayan Kenan Doğulu “Onur Can Özcan çok değerli bir bestekardı, vefat etti. Onun ben ‘Yaramızda Kalsın’ müziğini geçen ay paylaştım. Şayet hiç duymamış olanlar varsa, buradan onun ruhuna armağan ederken sizin de kulağınızda olsun” sözünü kullandı. (İHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.