Kirpiklerim Her Daim Rimelli Üzere Görünsün İsteyenler Buraya! İşte Hiç Para Harcamadan Konutta Kirpik Lifting Yapma Yolu

Hem kolay hem de ekonomik olan bu formülü sizde konutta uygulamaya hazır olun. Kirpiklerinizde ortaya çıkan hoşluğa çok şaşıracaksınız! Hoşluk merkezlerine tonla para harcamak yerine meskeninizde süratlice uygulayabileceğiniz bu süreçleri hayli kolay bir halde gerçekleştireceksiniz. Kirpiklerinizin uzamasını sağlayan ve hacimli görünmesine yardımcı olacak bu uygulamaları kesinlikle deneyin.

HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI FORMÜLÜ

Kaş ve kirpik için ortaya çıkan hindistan cevizi yağı son derece besleyici yağların ortasında bilinir. Nizamlı olarak uygulama halinde kirpiklerinizin hacmini artırır ve çok daha dolgun görünmesine yardım olacaktır. Hindistan cevizi yağını kirpiklerinize ve kaşlarınıza nizamlı olacak halde uygularsanız birebir vakitte uzamasını da sağlayacaktır.

ALOE VERA FORMÜLÜ

Bir öbür doğal sistem ise aloe vera jelidir. Aloe vera jeli sayesinde kirpikleriniz beslenecek ve çok daha dolgun görünecektir. Jeli uygulamanızın akabinde kirpiklerinizi üst istikamete yanlışsız taramanız gerekmektedir. Sistemli olarak uygulamanız halinde çok daha dolgun ve uzun kirpikleri basitçe elde etmiş olacaksınız.

ZEYTİNYAĞI FORMÜLÜ

Bu doğal teknikler ortasında yer alan zeytinyağı da epey tanınan olarak ön plana çıkıyor. Sistemli olacak halde bir pamuk yardımı ile kirpiklerinize sürmeniz gerekiyor. 2 ila 3 dakika civarında beklettikten sonra güzelce temizlenmesi gerekir. Zeytinyağı sayesinde kirpikleriniz hem beslenmiş olacak hem de epey hacim kazanacak. Düzeli olarak uygulamanız alinde kısa bir müddet sonra tesirlerini fark edeceksiniz.

KULAK ÇUBUĞU YOLU

Kirpik lifting tesiri sağlayan öbür usuller ortasında bilinen kulak çubuğu, Rimelinizi uyguladıktan sonra kulak çubuğunun plastik kısmıyla kirpiklerin alt kısmından üst taraflı uygulamanız gerekiyor. Bu süreci 20 ila 30 saniye civarında tutarak beklemeniz gerekecek. Kulak çubuğu sayesinde hayli hacimli ve uzun kirpikleri elde etme imkanına sahip olacaksınız.

KİRPİK KIVIRICISI SİSTEMİ

Kirpiklerinizin çok daha hacimli ve uzun olmasını sağlamak için farklı bir tekniği ise kirpik kıvırıcısı olarak ön plana çıkıyor. Kirpik kıvırıcısını sıcak su içerisinde ya da fön makinesi yardımı ile ısınmasını sağlamanız gerekiyor. Kullanacağınız sıcak suyun ya da fön makinesine ilişkin ısının çok fazla sıcak olmamasına dikkat edin. Bu prosedür yardımı ile kirpikleriniz çok daha hacimli görünmesini sağlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.