Kurtlar Vadisi oyuncusu değişimiyle dumur etti! ‘Eski halinden eser kalmamış’ yorumu…

Yıllara adeta meydan okuyan ve etkilerini halen hissettirmeye devam eden Kurtlar Vadisi hafızalardaki tazeliğini korumaya devam ediyor. Zaman zaman da oyuncu kadrosunda yer alan isimlerin yıllar içerisindeki değişimleriyle gündeme taşınmayı sürdürüyor. Seneler önce Kurtlar Vadisi projesinde rol aldığı ‘Çapsız Abidin Seferoğlu’ karakteriyle ününe ün katan Abidin Yerebakan’ın son görüntüsünü görenler ‘nereden nereye’ yorumunu yapmaktan kendisini alıkoyamadı.



Şimdilerde TRT1’in büyük bir beğeniyle takip edilen dizisi Al Sancak’ta oyunculuk performansı sergileyen ve burada rol aldığı ‘Vedat’ karakteriyle seyirciyi ekran başına toplayan deneyimli oyuncu Abidin Yerebakan’a yıllar acımadı.

Kurtlar Vadisi’nin yanı sıra Kutsal Damacana: Dracola, Kolpaçino: Bir Şehir Efsanesi, Kuruluş Osman ve Al Sancak gibi yapımlarda boy gösteren Abidin Yerebakan’ın değişimi en fazla konuşulan konular arasına girdi. 2017’de mide ameliyatı geçirmesinin ardından 46 kilo birden veren Abidin Yerebakan’ın yeni halini görenler tanımakta güçlük çekti ve değişimi karşısında yaşadığı şaşkınlığı belirten yorumlarda bulunmaya başladı. İşte, sosyal medya kullanıcıları tarafından ilgi odağı haline gelen o görüntüler…



Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir