Lider Şahin’den Bakan Kurum’a Hemşehrilik Beratı

Büyükşehir Meclisi’nin Ağustos Ayı Devir Toplantısı’nda alınan kararla fahri hemşehri ilan edilen Bakan Murat Kurum, Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen yaz Kur’an kursunda eğitim alan 3 bin öğrenciye bisiklet dağıtımı merasimi sonrası, Hemşehrilik Beratı’nı Lider Fatma Şahin’in elinden aldı.

BAKAN KURUM: BURADAKİ TÜM TAKIMLA GAZİ KENT İÇİN BEN DE GECE GÜNDÜZ HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİM

Fahri Hemşehrilik unvanı için Lider Şahin ve Gazianteplilere teşekkür eden Bakan Kurum şunları söyledi:

“Ben de Gazi kentin, Gaziantep’imizin, buradaki yiğit insanların, mert insanların hemşehrisi olmaktan onur ve gurur duyuyorum. Gaziantep ve Gaziantep’in çocukları, gençleri, bayanları için ben de bir hemşehriniz, bir kardeşiniz, bir evladınız olarak yapılacak tüm hizmetlerde Gaziantep’in yanında, buyruğunda olacağım. Buradaki tüm grupla, Gazi kent için birlikte ben de gece gündüz hizmet etmeye devam edeceğim. Lider Fatma Şahin’e, tekrar bu kararın alınmasında oy veren meclis üyelerimize, milletvekillerimize, valimize çok teşekkür ediyorum.”

ŞAHİN: BAKANIMIZLA HEMŞEHRİ OLMAKTAN BÜYÜK BİR ONUR DUYUYORUM

Başkan Fatma Şahin ise hemşehriliğin âlâ günde, makûs günde, bir ve bir arada olmak, mukadderat birliği yapmak demek olduğunu söyledi.

“Sevinçler paylaşınca artar, acılar paylaşınca azalır” diyen Lider Şahin, şöyle konuştu:

“İşte bugün çok yeni bir hemşehrimiz var. Dün Büyükşehir Meclisi’nde çok özel bir karar alındı. Bu kararla artık bir hemşehrimiz, özel hemşehrimiz olan bir bakanımız var. Murat bakanımıza çok teşekkür ediyorum. Onunla hemşehri olmaktan büyük bir onur duyuyorum. Allah kendinden, ailesinden grubundan razı olsun diyorum.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.