Nokia C31 Geekbench’te kendini gösterdi! Bu cihaz tutar mı?

Nokia bir zamanların efsanevi telefon markaları arasında yer alıyordu. Ancak zamanla bu sektörde mevcut popülerliğini koruyamayan şirket şimdi yeni cihazı ile geri geliyor. Cihaz şimdi Geekbench listesinde karşımıza çıkarak özelliklerini gösterdi. Akıllı telefon bir Unisoc işletim sistemi tarafından desteklenecek. Nokia C21 ve Nokia C21 Plus’ı çalıştıran aynı yonga seti olan bir Unisoc SC9863A yongasına sahip olması bekleniyor.

Nokia C31 Geekbench’te kendini gösterdi! Bu cihaz tutar mı?

Her iki durumda da işletim sistemi, 4GB RAM ile eşleştirilecek. Başka bellek varyantları da olabilir. Yazılım cephesinde, telefon Android 12’ye sahip olacak. Performanstan bahsetmişken, tek çekirdekli ve çok çekirdekli testlerde sırasıyla 145 puan ve 796 puan aldı. Başka bir deyişle, yalnızca temel görevleri gerçekleştirebilen cihazdan performans anlamında çok bir şey beklememek gerek.

Ne yazık ki, yakında çıkacak Nokia C31 hakkında başka hiçbir şey bilinmiyor. Ancak görünüşe göre cihaz sadece “alo dese yeter” görevi görecek. Hemen hemen tüm akıllı telefonlar gibi, önümüzdeki günlerde resmi lansmanından önce cihaz hakkında daha fazla bilgi edinmeyi umuyoruz. Nokia C31’den beklentileriniz nelerdir? Sizce bu cihaz belli bir kitle tarafından ilgi görür mü? Aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.