Take Off Teşebbüs Doruğu müracaatları başladı

Türkiye Teknoloji Kadrosu Vakfı, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi yürütücülüğünde gerçekleştirilen Take Off İstanbul’da yarışacak teşebbüsçüler için müracaatlar açıldı.

Türkiye’den ve dünyadan geleceğe taraf veren teknoloji önderlerini, çok uluslu şirketleri ve teşebbüs ekosisteminin tüm paydaşlarını bir ortaya getirecek olan Take Off İstanbul, Take Off Bakü’den sonra 2022 yılında gerçekleşen ikinci tepe olacak.

Zirve şimdiye kadar birçok ülkeden 500’den fazla davetli teşebbüse, 100’ü aşkın konuşmacıya, ekosistemin en uygun yatırımcılarına ve saygın 85 kurumdan çok sayıda profesyonele konut sahipliği yaparak 4 yıl içerisinde bölgeye ve girişimcilere paha katan kıymetli bir girişimcilik aktifliği haline geldi.

ULUSLARARASI ARENADA TEŞEBBÜSLERİ TANITMA FIRSATI

Türkiye’nin teknoloji teşebbüsleri için bölgesel bir merkez olma amacına yönelik değerli bir tepe olan Take Off Teşebbüs Doruğu, yerli ve yabancı girişimcileri yatırımcılarla bir ortaya getiriyor.

Yurt dışından ve yurt içinden müracaatların alındığı teşebbüs tepesinde girişimcilere nakit ödül, B2B Görüşmeler ve yatırım görüşmeleri başta olmak üzere birçok özel imkânlar sağlanıyor olacak. İştirakçilere teknoloji teşebbüslerinde fırsatlar sunan aktiflik, tıpkı vakitte iştirakçilere ünlü girişimcileri canlı dinleme imkânı sağlayacak.

Türkiye’nin Orta Doğu, Kuzey Afrika, Amerika Birleşik Devletleri, Güneydoğu Asya ve Avrupa bölgelerinde bulunan teknoloji teşebbüslerinde yatırımcılar için merkezi bir pozisyonda olması ile dikkat çeken dorukta, memleketler arası güçlü teşebbüslere, mentorlara ve kurumsal firmalara medeniyetlerin beşiği İstanbul mesken sahipliği yapacak.

Take Off Teşebbüs Tepesi ile ilgili ayrıntılı bilgi ve müracaat için www.takeoffistanbul.com  adresini ziyaret edebilirsiniz.

KAYNAK: HABER7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.