Ünlü müzikçi evlendi, eski eşi düğünü basmaya çalıştı

Dünyaca ünlü müzikçi Britney Spears’ın sevgilisi Sam Asghari ile Los Angeles’te düzenlenen düğününe, müzikçinin 2004’te 55 saat evli kaldığı Jason Alexander’ın evliliği engelleme teşebbüsü damga vurdu.

Dünyaca ünlü ABD’li müzikçi Britney Spears, nişanlısı Sam Asghari ile dün Los Angeles’te düzenlenen bir merasimle evlendi.

Hamile olan 40 yaşındaki müzikçinin geçen ay bebeğini kaybetmesiyle sarsılan çiftin düğününe, Spears’ın eski eşi Jason Alexander’ın merasime zorla girme gayreti damga vurdu.

Ünlü müzikçiyle 2004’te 55 saat evli kalan Alexander’ın düğün öncesinde merasimin yapılacağı alana “davetli” olduğunu öne sürerek girdiği belirlendi. Olayın akabinde gözaltına alınan Alexander’ın polise “O benin birinci eşim, tek eşim. Düğünü durdurmak için geldiğim” dediği belirtildi.

Spears, çocukluk aşkı Alexander’la 55 saat evli kalmıştı.

Kevin Federline’den 14 ve 15 yaşında iki oğlu bulunan Britney Spears, 28 yaşındaki spor eğitmeni Sam Asghari’yle 2016’da bir klip çekiminde tanışmıştı. Çift, mahkeme tarafından kızına vasilik yapması için atanan müzikçinin babası Jamie Spears’ın itirazı nedeniyle evlenememişti.

Spears, 7 ay evvel babasının vasiliğinin sonlandırılması talebiyle açtığı davayı kazanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.