Bu fotoğraf gerçek değil! Ünlü oyuncu kendini Photoshop’latmış

‘Hits, Flops and Other Illusions’ adlı anı kitabını yayınlayan ünlü yönetmen Ed Zwick, ‘Görevimiz Tehlike’, ‘Top Gun’ ve ‘Vanilla Sky’ gibi yapımlarda yer alan Hollywood yıldızı Tom Cruise ile 2003 yapımı ‘Son Samuray’ filmini çekerken yaşadıkları ilginç bir olayı anlattı.

The Hollywood Reporter’a konuşan Zwick, Cruise ile stüdyodalarken meslektaşı David Fincher ve yapımcı Cameron Crowe’un aktöre bir proje için teklif götürmek adına yanlarına uğradığını söyledi.

“BİZ POZ VERİRKEN, TOM BAŞKA BİR İŞ İÇİN GİTMİŞTİ”

“Hikayenin en güzel yanı, stüdyodaki fotoğrafçının hepimizi bir arada görmesi ve ‘Hey, fotoğrafınızı çekebilir miyim?’ diye sormasıyla başlıyor” diyen yönetmen, şöyle devam etti:

Fotoğrafçının isteğini geri çevirmedik ve böylece hepimizin bir arada olduğu bir fotoğrafı oldu. Ancak biz kameraya poz verirken, Tom bir iş için stüdyoda başka bir yere çağrılmıştı.

“BEN DE O FOTOĞRAFTA OLMAK İSTİYORUM”

Daha sonra Cruise’un bu fotoğrafı gördüğünü söyleyen Zwick, “Tom, ‘Ben de o fotoğrafta olmak istiyorum!’ dedi. Biz de Tom’un ayrıca bir karesini çektik ve sonra photoshop ile bizim fotoğrafımızın içine yerleştirdik” açıklamasında bulundu.

Fincher ve Crowe’u stüdyoda gördüğünde şaşırdığını da belirten Zwick, “İnsanlar 19. yüzyıl Tokyo’sunun sette yeniden yarattığımız haline bakmaya geliyordu. Bir noktada arkamı döndüm ve David Fincher ile Cameron Crowe’u gördüm. teven Spielberg bile gelmişti. Neredeyse bir şaka gibiydi, yönetmen koltuğuda oturuyordum ve bu isimlerin hepsi arkadamdaydı. ‘Vay canına’ dediğim bir andı” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx