Tolga Sarıtaş ve Zeynep Mayruk’un evlilik tarihi belli oldu!

Tolga Sarıtaş ile 4 yıldır aşk yaşadığı modacı Zeynep Mayruk önceki geçen hafta Nişantaşı’ndaydı. Oyuncu “Evlilik ne zaman?” sorusuna gülerek “Çok mutluyuz ve de çok heyecanlıyız. Evliliğe dair güzel bir çalışma başlattık” yanıtını vermişti.

KURAL BOZDU

İzmirli moda tasarımcı Zeynep Mayruk ile yaklaşık 2.5 yıldır aşk yaşayan Tolga Sarıtaş geçtiğimiz aylarda kural bozmuş ve sevgilisiyle çekilmiş pozunu, yeni yılda hayranlarının beğenisine sunmuştu. Yakışıklı oyuncu, sevgilisiyle çekilmiş bu karesini, “İyi yıllar” notuyla paylaşmıştı. Ünlü çiftin fotoğrafı, 31 yaşındaki Sarıtaş’ın takipçilerinden büyük ilgi görmüştü.

ARKADAŞLARI İLE DENİZDE SOHBET ETTİLER

İlişkisini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Tolga Sarıtaş, geçtiğimiz temmuz ayında ise sevgilisi Zeynep Mayruk’la Çeşme tatiline gitmişti. Ünlü bir plaja akşama doğru kalabalık arkadaş grubu ile gelen ikili, hemen denize girmişti. Denizde sohbet ederek serinleyen Sarıtaş ile Mayruk’a, daha sonra arkadaşları da katılmıştı.

SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE EVLİLİK TEKLİFİ

Şimdi ise Tolga Sarıtaş, 4 yıldır birlikte olduğu modacı sevgilisi Zeynep Mayruk’a Sevgililer Günü’nde evlenme teklifi yaptığı iddia edildi.  Gözlerden uzak aşk yaşayan ünlü çiftin, yaz aylarında Çeşme’de düğün yapacağını da gelen bilgiler arasında.

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx